Kameň selenit - Srdce

Kód: 186
Neohodnotené
€12,90
Skladom (2 ks)

Sojová sviečka zaliata v kameni selenit v tvare srdca je atraktívna a energeticky pozitívna sviečka, ktorá kombinuje eko-friendly sójový vosk s esteticky pôsobivým selenitovým kryštálom v tvare srdca. Poskytuje nielen jemnú vôňu, ale aj harmonizujúci efekt, čo ju robí perfektnou voľbou pre romantické večery alebo ako darček pre blízkych.

Detailné informácie

Slovenský produkt
Slovenský produkt
Ručné vyrábané na strednom Slovensku a certifikované regionálnou značkou Horehronie.
Vyrobené ručne s láskou
Vyrobené ručne s láskou
Kúpou Vrabka Style produktov, podporíš moju handmade tvorbu.
Malý darček súčasťou každej objednávky
Malý darček súčasťou každej objednávky
Tvoju objednávku starostlivo zabalím s malým darčekom.
Myslíme na budúcnosť
Myslíme na budúcnosť
Tvorím s rešpektom k prírode.

Podrobný popis

Preneste svoj domov do sféry harmónie a pokoja s našou Selenitou sviečkou - Srdce. Tento exkluzívny dekoračný prvok kombinuje čistotu a ekologické benefity sójového vosku s estetickým a energetickým prínosom selenitového kryštálu. Vytvarovaný do formy srdca, tento kameň symbolizuje lásku a pozitívnu energiu, čo robí sviečku ideálnym darčekom pre vašich blízkych alebo ako príjemný doplnok k vašim romantickým večerom. Sojové voňavé sviečky sú ekologické a udržateľné sviečky, ktoré slúžia na vytvorenie príjemnej atmosféry a šírenie jemnej vône v domácnostiach. Sú ideálne na relaxáciu, meditáciu, aromaterapiu alebo ako doplnok k domácemu dekoru. Vďaka prírodnému zloženiu sú šetrnejšie k životnému prostrediu a vhodné pre ľudí s citlivými dýchacími cestami. 

Obsah balenia: 1 ručne zaliata sójová sviečka v prírodných tónoch, ktorá poskytuje dlhú dobu horenia a uvoľňuje jemnú vôňu pri spaľovaní. Sviečka je umiestnená v unikátnom selenitovom kameni v tvare srdca, ktorý bol vybraný a opracovaný s maximálnou starostlivosťou. Každá sviečka je jedinečná s vlastnými prirodzenými variáciami a žiarami kryštálu.

Vlastnosti:  Sója vosk je 100% prírodný, obnoviteľný a biologicky rozložiteľný, poskytujúci čisté a dlhotrvajúce horenie. Selenit je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami a schopnosťou prinášať pokoj a mentálnu jasnosť do prostredia. Sviečka neobsahuje toxické prísady, syntetické vône, čo zabezpečuje bezpečné používanie. Krásne a jednoduché použitie, nevyžaduje žiadne ďalšie držiaky alebo nádoby.

Použitie: Táto sojová sviečka je perfektná pre vytvorenie uvoľnenej atmosféry vo vašom domove, pri meditácii, joge alebo len pri relaxácii po náročnom dni. Môže slúžiť aj ako zmyselný doplnok k romantickým večerám alebo ako dekoratívny prvok, ktorý pridáva eleganciu akémukoľvek interiéru.

Záväzok k udržateľnosti a pozitívnej energii: Sme hrdí, že vám môžeme ponúknuť produkt, ktorý nielenže vylepšuje estetiku vášho domova, ale zároveň podporuje udržateľnosť a pozitívnu energiu. Naša sviečka je výsledkom záväzku k ekologickému mysleniu a propagácii blahobytu.